THE PLAYGROUND RESIDENCE

Перша в Європі програма резиденції для професійних музикантів, яка фокусується на процесі, а не на результаті


Починаючи з 01.07.2022р

ІНФОРМАЦІЯ

Місія

Playground Residence пропонує професійним музикантам час і простір для участі в практичних дослідженнях і розробках або для створення нових та інноваційних робіт. Як творець музики, вам потрібні пригоди та розумовий простір, які можуть бути недоступні вдома. Спілкування з художниками-однодумцями та професіоналами галузі може розширити ваші горизонти. Наша місія — створити творчий ігровий майданчик — простір, де професіонали можуть спілкуватися, вчитися один у одного та співпрацювати, щоб зробити свій внесок у здоровішу та добрішу планету за допомогою музики.


чому

Є кілька «чому». Ось кілька важливих:

– Музика – це вид мистецтва, який постійно оновлюється та розвивається. Це не лише форма мистецтва, а й значна економічна система, особливо в таких жанрах, як поп, джаз і сучасна музика. Популярна музика та індустрія, що її оточує, часто надають перевагу ефективності та швидкості. Однак для створення якісної музики потрібен час. Ось чому ми уникаємо коротких сонграйтінг таборів і одноденних студійних сесій. Ми надаємо час і простір, необхідні для відновлення та створення міжнародної мережі в сприятливому середовищі.

 

- Ми прагнемо забезпечити безпечну гавань для виступаючих, творчих і музикантів та тих митців, які займаються організацією подій, незалежно від статі, етнічного походження чи походження. З огляду на те, що багато професійних музикантів – чоловіки, ми наполегливо заохочуємо не чоловіків подавати заявки! Наш інклюзивний ігровий майданчик завжди різноманітний за статтю (чоловіча/жіноча/небінарна), і наша команда допомагає учасникам виховувати та підтримувати інклюзивне мислення одне про одного.

 

– Пандемія COVID-19 показала, що музиканти не змогли займатися найважливішим аспектом своєї професії: грати разом особисто (окрім живих виступів для публіки). Музиканти встановлюють мережі, граючи разом і насолоджуючись товариством один одного. Через The Playground Residence ми пропонуємо час і простір, необхідні для створення музики та спілкування одне з одним.


як?

- Резиденція Playground надає професійним музикантам простір для творчості та спілкування не лише на вихідні, а щонайменше на десять днів у різних місцях по всій Європі.

– Йдеться про процес, а не просто про продукт. Для музикантів, які віддають перевагу роботі на самоті, ми пропонуємо окремі кімнати та робочі місця. Крім того, ми надаємо спільні групові простори та великі студії, що забезпечує баланс між співпрацею та конфіденційністю.

– Весь мистецький продукт залишається у творця. На відміну від сонграйтінг таборів, у The Playground Residence музиканти зберігають усі права та кредити на свої пісні та інші створені матеріали.

- Playground Residence створена для професійних музикантів, які прагнуть відновити сили, розширити свій кругозір або просто знайти нове натхнення. Наша увага приділяється професіоналам – музикантам, творцям контенту та підприємцям – віком від 21 до 100 років.

– Окрім створення творчого майданчика для музикантів, ми пропонуємо різноманітні заходи для мешканців, у яких акцентують увагу на соціальних та екологічних питаннях. Ці заходи варіюються від екскурсій по місту та семінарів із гендерної рівності до зустрічей біля багаття та ділових зустрічей і сеансів прослуховування на звукозаписуючих компаніях.

– Щороку проводиться кілька резиденційних проектів. Окрім основних резиденцій, ми організовуємо чотири зустрічі/зібрання на рік як у цифровому форматі, так і у співпраці з нашими партнерами з Нідерландів, Польщі та Німеччини.


про:

Playground Residence відбувається в різних місцях Європи. Іноді у великому мегаполісі, досить близько до жвавих клубів, щоб насолодитися гарною вечіркою, і достатньо далеко, щоб по-справжньому зосередитися на власній новій музиці та ідеях. Інколи у тихій обстановці, на природі. Є кілька кімнат для написання музики, кожна з яких обладнана студійним моніторингом, аудіоінтерфейсом, столами, стільцями та джерелом живлення. Деякі кімнати також оснащені репетиційним обладнанням. Ми можемо прийняти до 20 мешканців, у кількох кімнатах є окремі ванні кімнати. У приміщенні також є різні кімнати спільного користування, такі як вітальні, невеликий театр, бар і сад.Для кого:

The Playground Residence створений для професіоналів – творців, виконавців та організаторів. Ми приймаємо професіоналів з усіх європейських країн, з окремими бюджетами, виділеними для професіоналів з Нідерландів, Німеччини, Польщі та України. Якщо ви шукаєте місце, щоб зануритися в музику, розробити свій бізнес-план і спілкуватися з колегами в середовищі співпраці, щоб поділитися стравами та ідеями, тоді це місце для вас!


Де:

У нас є захоплюючі локації в Польщі (зимою), Німеччині (літо) та Нідерландах (осінь).


Коли?

Найближча резиденція: The Playground Residence у Берліні, Німеччина, з 25 липня по 4 серпня.


Відкритий набір:

Відкритий конкурс для участі в резиденції в Берліні буде опубліковано на цій веб-сторінці 1 березня 2024 року. Резиденти The Playground Residence відбираються на основі наданого портфоліо та анкети. Запрошуємо тих, в кого віримо і кому хочемо дати шанс створити нову музику чи продовжити роботу над вже існуючим музичним проектом. Ті, хто сюди потрапляють, тут не випадково.

Застосування та вибір

Усі заявки будуть розглянуті та відібрані нашою експертною радою (додаткову інформацію надано нижче). Після відбору кожен заявник отримає письмове пояснення. При формуванні групи ми орієнтуємося на:

- Створення різноманітної групи з різним соціальним походженням, статтю, жанрами тощо.

- Демографічне поширення (21-100 років)

- Різні навички (ми прагнемо змішувати авторів пісень, менеджерів, барабанщиків тощо)

- Різне соціальне походження

- Повна доступність (учасники повинні взяти на себе зобов'язання взяти участь у всій програмі без включення/виключення лише на день або два)

- Ми запрошуємо професійних митців, готових зануритися у свій творчий процес.

– Ми запрошуємо митців із широким і міжнародним підходом до своєї роботи.


Аранжування

Під час The Playground Residence ви отримаєте:

- Триразове харчування, повністю сприятливу екологічну атмосферу (carbon-neutral stay) та громадський транспорт

- Час і простір для роботи над власною музикою та співпраці з колегами

- Цікаві лекції з музики та не пов'язаних з музикою предметів

- Зустрічі з професіоналами з галузі

- Численні джем-сейшни та студійні сесії

У свою чергу ми можемо попросити вас поділитися своїм досвідом The Playground Residence під час зустрічей з колегами, які ми організовуємо в різних місцях цифрового всесвіту та в наших резиденціях. Таким чином, ви можете активно брати участь у формуванні знань про неформальне навчання в поп-музиці.

Речі, про які вам потрібно подбати:

- Оплата участі до прибуття

- Організуйте свою поїздку до місця проживання та назад додому

- Візьміть із собою свій музичний інструмент


Скільки це коштує?

Коштує 1000 євро за десять днів. Однак, якщо ви подаєте заявку через наших партнерів у Нідерландах, Польщі, Німеччині чи Україні, ми можемо запропонувати вам значну знижку.

кщо ви подаєте заявку через наших партнерів, ви платите лише 250 євро. Решту покриває група організацій розвитку талантів, фондів і експортних офісів. Обов’язково зверніться до свого регіонального партнера. Щоб переглянути повний список, прокрутіть вниз.

Зробіть світ кращим!

Ми віримо, що музиканти можуть зробити світ кращим. чому Бо музика торкається майже кожного. Так чому б не стати зразком для наслідування для решти світу? Ось чому The Playground Residence:

 

- компенсує вуглецевий слід їхньої подорожі туди й назад для всіх наших жителів.

Ми компенсуємо кожен подоланий кілометр і весь час проживання наших мешканців, жертвуючи гроші Trees For All.

- підтримує Keychange.

The Playground Residence – це програма резиденції для професійних музикантів. Ми тут, щоб надати музикантам час і простір для створення музики, участі в практичних дослідженнях і розвитку своєї кар’єри. Наша діяльність завжди має бути надійним прихистком для наших учасників і співробітників, незалежно від їхнього віку, статі, професії чи музичної підготовки. Ми шукаємо способи розвитку наших ідей разом із партнерами-однодумцями. На нашу думку, Keychange дає гарний і необхідний погляд на майбутнє, що є нашою основною причиною для реєстрації.

- хоче зробити наш світ кращим.

Ми лише на початку. Ми розуміємо, що пожертвувати гроші на посадку дерев недостатньо, щоб зробити нашу планету кращою. Тож не соромтеся ділитися з нами своїми ідеями на цю тему.

ПРО НАС

Ми — група музичних ентузіастів, які готові допомогти іншим професіоналам розвиватися. Маючи багаторічний досвід роботи з музичними платформами, університетами та програмами музичного розвитку, ми об’єднали зусилля, щоб створити найкращу платформу для співпраці професійних музикантів. Stichting Playgar (Фонд Playgar) – це організація, яка підтримує проекти резиденцій. Перегляньте розділ «organizations involved», щоб дізнатися, хто зараз нам допомагає.

 

Зараз ми розширюємо нашу команду управління. На даний момент у Stichting Playgar є три члени правління: Сандер Руйтерс, Йоріен Стравенс і доктор Віргіл Рерімассі, та вакантне місце для четвертого члена. Щоденною діяльністю керують наступні фахівці.

 

Знайомтеся з нашою командою та звертайтесь, якщо виникнуть запитання:

команда

залучених організацій


застосувати

Англійською. Відкрито до 31 березня 2024 року

контакт

Stichting Playgar / The Playground Residence

info[at]playground-residence[dot]com

Registrierung bei der niederländischen Handelskammer: 86970674

Підпишіться на нашу інформаційну стрічку